این بهترین مراکز ماساژ در پکن را تجربه کنید

یکی از بهترین روش‌ها برای به در کردن خستگی یک روز طولانی و پرفعالیت، به غیر از خوردن یک نوشیدنی خنک، رفتن به سالن ماساژ و استفاده از خدمات درمانی آن‌هاست. خوشبختانه قاره آسیا در این حرفه بسیار قوی بوده و تقریبا هر جایی از آن که پا بزارید سبک‌های سنتی خاص منطقه را خواهید یافت. اگر قصد دارید همراه با تور چین به پکن سفر کنید، حتما سری به بهترین مراکز ماساژ آن بزنید و از انواع ماساژهای حرفه‌ای تایلندی، هندی، و چینی زیر افراد متخصص استفاده کنید. ما در این مقاله به معرفی بهترین مراکز ماساژ پکن خواهیم پرداخت.

 

 

اسپای لیانگزی

 

 

اسپای لیانگزی

 

 

اسپای لیانگزی، تقریبا مشهورترین اسم در پکن برای ارائه ماساژ بوده که شهرتش نه تنها به خاطر ماساژهای آن بلکه به خاطر سطح بالای کیفی خدماتش و همچنین تجربه بالای آن‌ها در ماساژ است. جدا از بحث ماساژ این سالن دارای بخش مراقبت از ناخن نیز هست. بنابراین اگر خانوم هستید و می‌خواهید از ماساژ و آبگرم استفاده کنید، شانس رفتن به سالن ناخن و استفاده از خدمات مراقبت از آن را نیز خواهید داشت. لیانگزی از شما با چای و خوردنی‌های خوشمزه پذیرایی می‌کند اما اگر بخواهید نوشیدنی سفارش دهید مجبور هزینه بیشتری بپردازید. اسم این سالن را در گوگل جستجو کنید تا بتوانید نزدیک‌ترین شعبه به خودتان را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از صفحه آن‌ها کوپن نیز خریداری کنید.

آدرس: 2/F, Liyuan Gongyu, 18 Jinyu Hutong, Wangfujing, Dongcheng District Beijing, China

تلفن: +861065275155

 

 

اسپای بودهی

 

 

اسپای بودهی

 

 

سالن آب گرم بودهی در مرکز تجاری و خرید سنلوتین پکن واقع شده و یکی از بهترین نقاط دریافت ماساژ برای فرار از شلوغی و خستگی شهر شناخته می‌شود. برخلاف ظاهر لوکس و طراحی داخلی پر زرق و برقی که دارد مکانی بسیار معقول با قیمت‌های مناسب و واقع‌بینانه هست. شما در این مرکز می‌توانید از ماساژهای سبک تایلندی، چینی و آئورودیک درخواست کنید و از هر دو ماساژ پا و ماساژ کامل بدن استفاده نمایید. بهترین قسمت بودهی به غیر از ماساژهایش، نوشیدنی‌های رایگان و تنقلاتی است که می‌توانید در رستوران طبقه پایین بخورید.

آدرس: 2/F, east side of 17, Gongti Beilu, Chaoyang District Beijing, China

تلفن: +861064179595

 

 

بهترین کارهایی که می‌توانید در پکن انجام دهید

 

 

اسپای جین

 

 

اسپای جین

 

 

در مجموع، آب گرم و ماساژ جین ۱۲ شعبه در سراسر پکن دارد، اما شعبه کیانمن مشهورترین آن است. دلیلش هم واضح است، چون شما در هر ساختمان باستانی چین سالن ماساژ نخواهید دید، دوما این سالن با توجه به این که در ساختمانی بستانی قرار گرفته و انتظار می‌رود با قیمت‌های بالایی خدمات خود را ارائه دهد اما بسیار مقرون به صرفه بوده و بازدیدکنندگان استقبال خوبی از آن می‌کنند. در نهایت شهرت ماساژهای روغن و سنگ گرم آن افراد بومی و گردشگر را به این منطقه می‌کشاند. در ضمن اگر شما ماساژ ۹۰ دقیقه‌ای درخواست کنید، می‌توانید در تلوزیون‌های صفحه تخت به صورت کاملا خصوصی فیلم تماشا کنید.

آدرس: 92 Xianyukou Food Street, Qianmen Dajie, , Dongcheng District Beijing, China

تلفن: +861067016123

 

 

مرکز ماساژ و طب سنتی چینی ‌Yixinbenyang

 

 

Yixinbenyang

 

 

اگر به دنبال سالن ماساژ مختصص در زمینه طب سنتی چینی هستید، Yixinbenyang می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. ماساژورهای حرفه‌ای این موسسه، با ترکیب طب سنتی در ماساژ خدمات منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهند و از آنجایی که همگی‌شان در دانش TCM وارد هستند می‌توانند در رابطه با وضعیت سلامت بدن شما، رهنمایی و توصیه‌هایی در اختیارتان قرار دهند. این مرکز آن قدر مورد قبول و شناخته شده هست که مردم بومی از اشتراک مدت‌دار آن‌ها استفاده می‌کنند تا به صورت موثر از توصیه‌های TCM استفاده کنند. بنابراین اگر مشکل و یا ضعفی در بدن دارید و از دردهای موضعی رنج می‌برید، یکی از توصیه‌های ما به شما رفتن به این سالن ماساژ طب سنتی چینی است.

آدرس: Building No.4, Tianzhijiaozi Residential Compound, Dongbai Street, Shuangjing, Chaoyang District Beijing, China

تلفن: +861087767622

 

 

زیباترین معابد پکن؛ همنشینی هنر و فرهنگ شرق‌دور

 

 

SHOUFA BLIND MASSAGE

 

 

SHOUFA BLIND MASSAGE

 

 

تعداد بسیاری از سالن‌های ماساژ چین، از ماساژورهای نابینا برای ارائه خدماتشان استفاده می‌کنند. افراد خجالتی زیادی هستند که از نشان دادن بدن‌شان به غریبه‌ها امتناع می‌ورزند بنابراین وجود ماساژوری نابینا به آن‌ها احساس امنیت و راحتی می‌دهد. بنابراین اگر در خایابان‌های پکن با چنین سالن‌هایی روبرو شدید اصلا تعجب نکنید. مرکز ماساژ شائوفا در خیابان چانگپینگ تقریبا یکی از این سالن‌های تازه تاسیس است. این سالن نه تنها ماساژ کل بدن و پا ارائه می‌دهد بلکه مشتریان می‌توانند از بادکش و گوا شا استفاده کنند.

آدرس: 19 Zhengfu Xijie (Beside the Hanting Hotel), Changping District Beijing, China

تلفن: +861057909965

 

 

سالن آبگرم و ماساژ ارکیده

 

 

 

سالن آبگرم و ماساژ ارکیده

 

 

رفتن به این سالن آب گرم و اسپا در فهرست کارهای انجام دادنی هر مسافری به تایلند قرار دارد. در صورتی که شما می‌توانید بدون رفتن به تایلند از سالن آبگرم ارکیده واقع در سنلوتین استفاده کنید. مردم بومی بدون رفتن به تایلند از ماساژ ارکیده و خدمات آن لذت می‌برند. ماساژورهای این مرکز همگی در تایلند دوره ماساژ دیده‌اند و با این که تمامی مشتریان نیاز به خدمات درمانی تایلندی اما هر از چندگاهی برای اطمینان خاطر، توسط ماساژورها مورد معاینه قرار می‌گیرند تا آسیب‌های آن‌ها شناسایی شود.

آدرس: B1-532, No.5, Sanlitun SOHO, 8 Gongti Beilu, Chaoyang District Beijing, China

تلفن: +861057853123

مطالب مرتبط