معرفی زیباترین مناطق گردشگری در کرابی

کرابی در جنوب تایلند و در حاشیه آب‌های درخشان و کریستالی دریای آندامان واقع شده است. شما در این منطقه از تور تایلند شاهد گردشگری مدرن در کنار فرهنگ سنتی و بومی، جنگل‌های گرمسیری و انبوه، جنگل‌های مانگرو، مناظر باورنکردنی و همچنین سواحال ماسه سفید خواهید بود. در بخش شهری کرابی، انواعی از رستوران‌ها، بارها، اقامتگاه‌های مقرون به صرفه و ارزان و خانه‌های ییلاقی با استخر در درسترس هستند. ما در این مقاله به معرفی بهترین نقاط کرابی که باید از آن‌ها بازدید کنید خواهیم پرداخت.

 

 

آئو نانگ

 

 

آئو نانگ

 

 

آئو نانگ یکی از محبوب‌ترین مناطق کرابی برای تفریحات ساحلی و نزدیکی به اقامتگاه‌ها است. در این ساحل می‌توانید حمام آفتاب بگیرید، شنا کنید و در کوه‌های اطراف غوطه‌ور شوید. برای سال‌های متمادی این منطقه انتخاب اصلی افرادی بود که وقت کمی برای تعطیلات دارند. زیرا آئو نانگ با موقعیت‌های تفریحی اعم از آبی و جنگلی و رستوران‌های متنوع گزینه‌ای همه چیز تمام شناخته می‌شود. در فصل تعطیلات و تابستان‌ها اقامتگاه‌ها و هتل‌ها گران‌تر می‌شوند اما میهمان‌خانه همچنان انتخابی خوب باقی می‌مانند. شما می‌توانید در این ساحل استراحت کرده و از تمامی امکانات آن به راحتی استفاده کنید.

 

 

فی فی دان

 

 

  فی فی دان

 

 

فی فی به دو بخش فی فی دان  و فی فی له تقسیم می‌شود که در قسمتی از سواحل کرابی قراره گرفته و آب‌های فیروزه‌ای درخشان و سواحل طولانی و طلایی را ارائه می‌دهد. فی فی دان بین کسانی که به دنبال مقاصد بهشت‌گونه می‌گردند بسیار شناخته شده است. شما در این منطقه تعدادی از اقامتگاه‌های مقرون به صرفه، هتل‌های شیک و فوق العاده، رستوران‌های قابل توجه و فروشگاه‌ها و مغازه‌ها را در دسترس خواهید داشت. شما می‌توانید با پیاده‌روی گوشه و کنار این منطقه فوق‌العاده را کشف کرده و اگر عاشق تجربیات منحصر به فرد هستید به غواصی هم بپردازید. فی فی له بخشی توسعه نیافته و بدون هتل و امکانات است که گردشگران تنها به خاطر زیبایی‌های طبیعی و حمام آفتاب به آن می‌روند.

 

 

۵ هتل خانوادگی خیلی ارزان در ساحل کرابی

 

کو لانتا

 

 

کو لانتا

 

 

کو لانتا جزیره‌ای بزرگ و زیبا با گزینه‌های بسیار برای بازدیدکنندگانی است که می‌خواهید در فرصتی که دارند از سواحل برتر بازدید کنند. شما می‌توانید در این منطقه به رستوران‌های خوبی بروید، مغازه‌ها و بازارها را بگردید و حتی در اقامتگاه‌های مقرون به صرفه اقامت کنید. همچنین دسترسی آسانی هم به سرویس حمل و نقل جزیره دارید. در اطراف شبیه جزیره هم اقامتگاه‌های لوکس با استخرها و مناظر اینستاگرامی مختلفی وجود دارد که از مهمانان خود به خوبی پذیرایی می‌کنند. اگر به دنبال ساحلی عریض با هتل‌های خانوادگی و مناسب هستید به خلنگ دائو بروید. با خانواده و فرزندتان به این هتل‌های خانوادگی بروید و اجازه دهید دلبندتان نیز همانند شما از سفر و امکاناتی که در دسترسش قرار گرفته نهایت لذت و استفاده را ببرد.

 

 

رایلی

 

 

رایلی

 

 

رایلی دارای ۴ جزیره زیبا و چشمگیر و گردشگری پویا و پرطرفدار بوده و یکی از محبوب‌ترین مناطق برای برای پرش از صخره شناخته می‌شود. در حقیقت رایلی به یکی از معروف‌ترین نقاط برای ورزش‌های پرمخاطره و هیجان‌انگیز در تمام دنیا بوده و سالانه گردشگران ورزش‌دوست و ماجراجوی زیادی به این بخش کرابی سفر می‌کنند تا بهترین تجارب عمرشان را کسب کنند. یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های رایلی، صعود به ارتفاعات و تماشای مناظر پانورامای اطراف و آب‌های درخشان فیروزه‌ای است. هتل‌های رایلی نیز به طرز چشمگیری لاکچری بوده و در سطح کاملا بین‌المللی به مهمانان خود خدمات ارائه می‌دهد. البته تعدادی از اقامتگاه‌های مقرون به صرفه نیز در میانه منطقه در دسترس هستند و این بدان معناست که به راحتی می‌توانید از غذاهای محلی خوشمزه تهیه کنید و پای پیاده مقاصد گردشی اطراف را دیدن کنید. در این نواحی اقامتگاه‌های میان‌رده خوبی با سالن‌های اسپا و استخر وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها اقامت کنید.

 

 

برای خوش‌گذرانی بهتر در کرابی این تورهای یک‌روزه را بشناسید

 

 

کو جام

 

 

کو جام

 

 

اگر به دنبال جزیره‌ای مقرون به صرفه با سواحل آرام و غروب‌های خیره‌کننده در تایلند هستید می‌توانید به کو جام بروید. از آن‌جایی که تعداد گردشگران منطقه کم‌‌تر از دیگر نقاط است شما می‌توانید به راحتی از فضا استفاده کرده و در محیط گرمسیری استوایی گشت و گذار کنید. زندگی سنتی هنوز در این جزیره در جریان بوده و اغلب اقامتگاه‌های آن نیز ارزان و مقرون به صرفه هستند. البته هتل‌های میان‌رده با باغ‌ها و استخرها هم وجود دارند که با توجه به امکاناتی که ارائه می‌دهند باز هم مقرون به صرفه تمام می‌شوند. شما می‌توانید در سواحل شنا کنید، حمام آفتاب بگیرید و با استفاده از قایق‌های کرایه‌ای اطراف جزیره را بگردید و زیبایی‌های دیگر آن را کشف کنید.

 

 

تنسای

 

 

تنسای

 

 

تنسای از طریق سواحل آئو نانگ و رایلی و با قایق در دسترس بوده و به عنوان یکی از نگین‌های پنهان کرابی از آن یاد می‌شود. صخره‌های بزرگ، سواحل زیبا و جنگل‌های سرسبز تکه‌ای از بهشت تایلندی را به شما هدیه می‌دهد. در این جزیره هیچ موبایلی آنتن نخواهد داشت بنابراین برای مدت کوتاهی بیخیال دنیای بیرون شوید و اوقات‌تان را در ساحل و به استراحت بپردازید. حمام آفتاب بگیرید، شنا کنید و در اطراف پرسه بزنید. امکانات و اقامتگاه‌های تنسای همگی مقرون به صرفه بوده و شما می‌توانید در این منطقه تعطیلات آرامی را سپری کنید. به کوه‌نوردی بپردازید و به صدای طبیعت گوش سپارید، مناظر باورنکردنی را از بالا تماشا کنید و عکس‌های جذابی بیاندازید.

مطالب مرتبط