راهنمای سفر برای بازدید از نمایشگاه سرامیک و فلز چین

معمولا گردشگران تور چین زمان سفرشان را با مناسب‌هایی چون کریسمس، کارناوال‌های مشهور، سال نوی چینی و موارد مشابه برنامه ریزی می‌کنند. اما حقیقت این است که همیشه ابعاد وسیع‌تری هستند که از نظر ما پنهان می‌مانند. اگر قصد دارید طی یکی دو هفته آینده به این کشور شلوغ و پر هیاهو سفر کنید، بهتر است بازدید از دو نمایشگاه بزرگ جهانی سرامیک و فلز را از دست ندهید. جدا از سفرهای تفریحی، این چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند برای آن‌ها که در کسب و کارهایی در همین زمینه فعالیت دارند، فرصتی ایده‌آل برای راه‌یابی به این بازارها یا کسب تجارب ارزنده در بین مهم‌ترین برندهای جهانی باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی مختصر به این دو نمایشگاه بیاندازیم.

 

 

آشنایی با نمایشگاه بین‌المللی سرامیک چین

 

 

نمایشگاه سرامیک چین

 

 

شکی نیست که چین با یک روند رو به رشد، در حال حاضر یکی از صنایع برجسته جهان سرامیک شمرده شده و نقشی پیشگام در این حرفه را ایفا می‌کند. نمایشگاه سرامیک چین اولین رویداد بزرگ در صنعت سرامیک دنیا است و از سال ۱۹۸۷ تا به کنون ۳۰ سال می‌شود به کار خود ادامه داده و به همین دلیل یکی از مهم‌ترین اتفاقات این عرصه شناخته می‌شود. ۳۰ سال تجربه و تلاش جمع شده تا به صورت فناوری و خدمات مشاوره در این نمایشگاه سالانه به عموم بازدیدکنندگان عرضه شود. طبق آمار ارائه شده، ۲۱ درصد بازدیدکنندگان غیر چینی و ۲۰٫۳ درصد خریداران را خارجی‌ها تشکیل می‌دهند. تعداد زیادی از خریداران از کره، ایران، ویتنام، سریلانکا و ۴۰ کشور دیگر نیز در سالن سرامیک چین حضور خواهند داشت. شما می‌توانید طی حضور در این نمایشگاه از غرفه‌های متعدد کشورهای دیگر بازدید کرده و از مد و طرح سالیانه این حرفه با خبر شوید.

 

 

نمایشگاه سرامیک گوانجو شامل چه مواردی می‌شود

 

 

نمایشگاه سرامیک گوانجو

 

 

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین رویدادهای دنیا برای عرضه جدیدترین فناوری و ماشین‌آلات صنایع سرامیک، رنگ، تست تجهیزات، و انواع کاشی محسوب می‌شود. بنابراین نمایندگان کشورهای سراسر دنیا آخرین دستاوردهایشان را در ۴ گروه زیر به نمایش در خواهند آورد:

۱- ماشین آلات صنایع سرامیک

۲- رنگ‌ها

۳- تست تجهیزات

۴- انواع کاشی

 

اطلاعات نمایشگاه فلز و متالوژی ۲۰۱۸

 

نمایشگاه سرامیک چین، در شهر گوانجو و در سالن اصلی نمایشگاه بین‌المللی واردات و صادرات چین برگزار می‌گردد. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ عصر و در روزهای بعدی از ساعت ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ دقیقه بعد از ظهر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

 

نمایشگاه فلز و متالوژی ۲۰۱۸

 

 

نمایشگاه فلز و متالوژی ۲۰۱۸

 

 

نمایشگاه فلز و متالوژی چین از اوایل دهه نود کار خود را در آسیا شروع کرده که می‌توان گفت امروزه مهم‌ترین رویداد صنعت فلز در آسیا و دومین برگزارکننده نمایشگاه فلز دنیا شناخته می‌شود. رشد تولیدات فلزی و غیر فلزی در چین آنقدری قابل ملاحظه هست که نمایشگاه‌های تجاری به عنوان بازار اقتصادی در وضعیت اقتصادی این کشور موثر باشند. بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات فلزی و تجهیزات مربوط به آن آلمان است که از نظر روابط تجاری با چین، همکاری محکمی دارد. این کشور نیز یکی از مهم‌ترین شرکت‌ کنندگان نمایشگاه است که آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌های فولاد و فلزات غیر آهنی، ریخته‌گری فلزات آهنی و غیر آهنی، صنعت خودروسازی و مهندسی مکانیک به نمایش می‌گذارد. همچنین این یک فرصت هیجان‌انگیز برای نخبگان چینی و خارجی برای برقراری ارتباط و همکاری و افزایش ارزش این صنعت نیز محسوب می‌شود.

 

 

زیباترین پارک‌های ملی چین که باید ببینید

 

تخصص‌های جمع شده در نمایشگاه

 

 

متالوژی در چن

 

 

 علاوه بر نمایشگاه متالورژی و فلز، بخش‌های دیگری همچون قطعات ریخته‌گری و مواد نسوز و سرامیک، که به طور گسترده‌ای در ماشین‌ها، ماشین‌آلات، کشتی سازی، مهندسی ماشین‌آلات، حمل و نقل ریلی و دیگر صنایع تولیدی استفاده می‌شود، به نمایشگاه معرفی خواهند شد.

 

 

متالوژی

 

 

نمایشگاه فلز و متالورژی چین یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۶ تا ۱۹ می ۲۰۱۸ در مرکز نمایشگاه بین‌المللی چین در شهر پکن، برگزار می‌گردد. ورود برای عموم آزاد و رایگان خواهد بود و شما در صورت علاقه‌مندی و یا به حسب تجارت خود می‌توانید بین ساعت‌های ۹ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر از این نمایشگاه بازدید نمایید.

مطالب مرتبط