معرفی پارک Modern Adventure Park در استانبول

استانبول‌ پارک‌های بازی زیادی دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مویی پارک استانبول که از پارک‌های درون مراکز خرید است و تم‌پارک‌های مختلف این شهر اشاره کرد. اما پارکی که امروز می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، کاملا با دیگر پارک‌های بازی استانبول متفاوت بوده و برای مسافران تور استانبول هیجان انگیز و متفاوت است.

 

معرفی Modern Adventure Park

این پارک در بیلیک دوزو استانبول واقع شده که به همین خاطر دسترسی به آن بسیار ساده خواهد بود و در سفر خود به استانبول می‌توانید همراه خانواده به آن مراجعه کنید. این پارک فعالیت‌های جذاب برای کودکان در استانبول را دارد اما بخش زیادی از بازی‌های آن به درد نوجوان می‌خورد و بیشتر مشتریان هدف آن‌ها در این رنج سنی هستند. در واقع اگر بخواهیم به صورت کلی این پارک را به شما معرفی کنیم باید بگوییم که بازی‌های آن ترکیبی از بازی‌هایی است که در مسابقات تلوزیونی همچون سوروایور، وایپ آوت یا چیزهایی از این دست دیده‌اید. همچنین چند سالن در اطراف پارک اصلی درست شده که مربوط به بازی‌های تیمی مثل فوتبال، بسکتبال و کارهای این چنینی است. درمجموع این مکان جایی عالی برای خانواده‌هایی هست که به همراه کودکان و نوجوانان خود به سفر رفته و می‌خواهند تجربه‌ای متفاوت برای فرزندانشان رقم بزنند.

 

بخوانید: ۵ پیشنهاد هیجان انگیز برای سفر با کودکان در استانبول

 

 

بازی‌های Modern Adventure Park

طراحی محیطی این پارک به گونه‌ای است که به خوبی می‌توان رده‌بندی سنی بازی‌ها را تشخیص داد. محیط بیرونی و رو باز آن همین که از ورودی داخل پارک می‌شوید، در همان ابتدا واقع شده و اکثر بازی‌های مناسب برای کودکان به هیچ وجه در ارتقاع نیستند و میتوانند تفریح مناسب کودکان در استانبول باشد. سنین پایین می‌توانند از موانع مربوط به خودشان رد شوند، روی ترامپولین بازی کنند و در بخش‌های متنوعی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده به بازی مشغول شوند.

 

 

نوجوانان و بزرگ‌ترها بخش‌های مخصوص به خود را دارند. از جمله بازی‌های آن‌ها که در سطح قرار دارد می‌توان به مسابقه موانع در ماسه اشاره کرد که باید در یک مسیر مشخص موانع مختلفی را طی کرده و زودتر از رقیب خود به انتخاب مسیر برسند. از طرفی در ارتقاع نیز بازی‌های مختلفی برای آن‌ها در نظر گرفته شده که بالا رفتن و رد شدن از مسیرهای خاص از جمله‌ی آن‌ها به حساب می‌آید. در نهایت یک زیپ‌لاین بزرگ نیز در پارک تعبیه شده که شما در مسیری جذاب از سمتی به سمت دیگر پارک می‌برد.

 

بخوانید: زیباترین پارک‌ها و نقاط سرسبز استانبول

 

 

بازی‌های گروهی که در سالن‌ها برگزار می‌شود عموما برای مردم محلی است که امکان جمع کردن تعداد مشخص نفرات مورد نیاز را دارند. اما در مجموع سالن‌ها مجهز و بسیار خوب هستند. در مجموع Modern Adventure Park دارای 36 بازی در پارک اصلی است که 12 مورد آن‌ها تنها مختص به سنین بالای 14 سال می‌شود. 4 خط زیپ لاین دارد، 10 مکان برای پرش در نظر گرفته شده و در نهایت دیوارهایی نیز برای صعود دارد که برای سنین مختلف مسیرهای مورد نظر خودشان در دیوارها تعبیه شده است.

 

 

امنیت

این پارک مدرن و تازه تاسیس بوده و از نظر امکانات در سطح بالایی قرار می‌گیرد. اینجا از پارک‌های ماجراجویانه استانبول است و تمامی بچه‌هایی که به بازی مشغول می‌شوند باید کلاه ایمنی گذاشته و در تمام طول مسیر بازی‌هایی که در بلندی قرار دارند، از طناب‌های مخصوص برای جلوگیری از سقوطشان استفاده می‌شود. از نظر مسائل امنیتی در Modern Adventure Park باید خیالتان جمع باشد که هیچ اتفاقی برای فرزندتان نخواهد افتاد.

 

 

خوراکی و نوشیدنی

این مکان یک کافه رستوران خوب دارد که در همان پارک اصلی واقع شده و یک محیط داخلی، یک بخش تراس مانند و یک بخش نیز روی سقف و مشرف به پارک دارد. این امکانات بسیار خوب باعث می‌شود تا پدرمادرهایی که دوست ندارند با بچه‌ها بازی کنند، به راحتی بتوانند ساعتی را در آرامش به خوردن و نوشیدن پرداخته و بچه‌ی خود را نیز در هنگام بازی تماشا کنند.

 

بخوانید: زیبا‌ترین پارک‌های استانبول برای پیک‌نیک

 

 

قیمت ورودی، آدرس و نکات آخر

Modern Adventure Park یک فضای عالی و منحصر به فرد دارد که می‌تواند برای ساعاتی شما را در محیطی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز همراه فرزندانتان قرار دهد. از طرفی بودن در پارک تنها 29 لیر به ازای هر نفر هزینه دارد که مبلغی کم به حساب می‌آید و بزرگ‌ترهایی که قصد بازی ندارند، می‌توانند بدون پرداخت مبلغ در محیط کافه منتظر بمانند و برای خود نوشیدنی و خوراکی سفارش دهند.

آدرس: Kavaklı, Deniz Aktaş Cd. No:18/1, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

 

مطالب مرتبط